Компанія Євроімпекс представляє Вашій увазі унікальний продукт на українському ринку харчових інгредієнтів—натуральні смако-ароматичні концентрати Butter Buds, виробництва США.

Вони призначені для заміни вершкового масла, молока, вершків та сиру у кондитерській, хлібопекарській, молочній та м’ясній промисловостях, а також у виготовленні кормів для домашніх тварин і худоби.

На відміну від давно знайомих нам ароматизаторів, концентрати Butter Buds надають продуктам не тільки верхні ноти аромату, а також глибину, насиченість та розкіш смаку. Такі надзвичайні властивості цих ароматизаторів реалізовані завдяки технології ензиматичної модифікації жирів та запатентованій технології, яка дозволила відкрити весь потенціал аромату молочних жирів.

Відповідно до Директиви 1334/2008 та висновків Міністерства охорони здоров’я України продукти Butter Buds зареєстровані як «натуральні ароматизатори». Продукти Butter Buds повною мірою дозволяють:

  • Надати продуктам смак вершкового масла, вершків, молока, сиру та какао-масла;
  • Збагатити смак продуктів (він стає довершеним та збалансованим);
  • Залишити довгий після смак;
  • Підвищити органолептичне відчуття жирності, особливо у знежирених продуктах або з низьким вмістом жиру;
  • Замаскувати небажані смакові відтінки (рослинних жирів, сировини нестандартної якості);
  • Знизити собівартість готової продукції шляхом часткової заміни дорогих молочних продуктів дешевшими інгредієнтами.

Продукція Butter Buds має термін зберігання 18-24 місяці і випускається зазвичай у вигляді порошку, який не потребує жодних спеціальних умов зберігання, що дозволяє зменшити витрати на холодильне обладнання та оптимізувати процес логістики.

ПРОИЗВОДИТЕЛИ

Сферы применения

null

Пищевая

null

Алкогольные и безалкогольные напитки

null

Спортивное и функциональное питание