Каши быстрого приготовления с BUTTER BUDS
Май 24, 2019
Читаем этикетку. Полезные и безопасные “Е”-добавки
Май 30, 2019
Показать все

Інновації “Naturex” при виробництві натуральної косметики по догляду за шкірою

Компанія “Naturex” представила широкому загалу своє нове рішення в косметиці по догляду за шкірою – використання Рутину (Rutin), інгредієнта з вираженими протизапальними та антиоксидантними властивостями, що допомагає зменьшити почервоніння шкіри.

Naturex запропонувала інноваційне рішення щодо вирішення проблеми почервоніння шкіри: використання нового компоненту Рутину (Rutin) при виробництві косметики по догляду за шкірою.

Рутин (Rutin), або як його ще називають “рутозид” – це речовина, що міститься в багатьох рослинах, особливо в Софорі японській Sophora japonica), дереві, що росте в Китаї.
При проведені досліджень було доведена властивість Рутину (Rutin) захищати стінки кровоносних судин, що зменьшує видимість зламаних капілярів та зменшує почервоніння шкіри, допомагаючи покращити текстуру та зовнішній вигляд шкіри. Таким чином, Рутин (Rutin) є важливою речовиною при виробництві натуральної косметики по догляду за шкірою.

Боротьба з почервонінням шкіри стала щоденною проблемою для багатьох жінок та чоловіків. Бездогана та рівна шкіра – ціль, що має бути досягнута згідно сучасних стандартів краси. Спека, холод або надмірна емоціність можуть призвести до розширенню кровоносних судин та капілярів на обличчі, викликаючі його почервоніння.

Завдання Рутину (Rutin) полягає в тому, щоб підтримувати тонус стінок судин, підвищуючи їх опір та регулюючи запальний процес. Рутин (Rutin) є природним флавоноїдом, що поєднує в собі флавонол кверцетин та дисахарид рутинози, що дозволяє йому природнім чином впливати на роботу капілярів та вен.

Клінічні дослідження, проведені компанією “Naturex” переконливо довели, що завдяки своїм антиоксидантним властивостям та здатністю знищувати вільні радикали, Рутин (Rutin) може захищати стінки кровоносних судин та функцію ендотелія. Крім того, Рутин (Rutin) інгібірує виробітку прозапальних медіаторів, що призводить до гальмування механізму запалення.

Таким чином, застосування даного інгредіента може зменьшити проникність капілярів та покращити їх опір, що призводить до зменьшення видимого почервоніння шкіри.